تلفن: 88631379-021

درباره ما

درباره شرکت فناوری رایان مهر رهجو

شرکت فناوری رایان مهر رهجو از نخستین گام با هدف جلب رضایت مشتری و ارتقای کسب و کار آنلاین آنها پای به عرصه رقابت گذاشت.

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت و همچنین زمان محدود افراد در طول روز، بسیاری به دنبال راه های جایگزین راحت تر برای ارتباط با صاحبان کسب و کار و سفارش های خود هستند.

با بالا رفتن سطح آگاهی مردم، امروزه کسب و کارهای مختلف رقیبانی بسیار زیاد، فراتر از مرزهای شهر خود پیدا کرده اند و به نوعی بستر اینترنت، مرزهای ارتباطی را به طور کامل در هم شکسته است.

بنابراین در چنین شرایطی، پافشاری بر مدیریت کسب و کار به صورت سنتی و به دور از تکنولوژی نه تنها به گستره کسب و کار کمکی نمیکند، بلکه در آینده ای نه چندان دور فاصله ای جبران نشدنی بین ما با رقیبان ایجاد کرده که شاید جبران آن سال ها زمان و هزینه و انرژی نیاز داشته باشد.

همه این موارد دلیلی بود محکم برای شروع پرقدرت تیم متخصصین رایان مهر رهجو. ما با فراهم نمودن بستری مناسب، تیمی قدرتمند از متخصصین را تشکیل و توسعه کسب و کار مشتریان بر بستر اینترنت را با طراحی سایت برای آن ها آغاز نمودیم. طراحی های بسیار زیبا، کاربردی، بنا به خواست و سلیقه مشتری و با راحت ترین ارتباط با بازدید کنندگان به منظور خدمات بیشتر.

این تازه شروع کار بود. ما از ابتدای کار به این هدف پا به این عرصه گذاشتیم که تا آخرین لحظه برای ارتقای جایگاه کسب و کار شما در کنارتان باشیم. لذا تیمی کاربلد وظیفه بهینه سازی سایت و سئو آن را بر عهده گرفتند. دیگر مرحله اول که زیبایی ظاهری سایت بود برای ما در اولویت نبود، بلکه تمام تلاش تیم، ارتقای جایگاه سایت در جست و جو های کاربران و پیشی گرفتن از رقبا در ارائه خدمات مورد نیاز بازدیدکنندگان بود.

همچنین از آن جا که در عصر حاضر عموم مردم تمایل زیادی به استفاده از گوشی های هوشمند خود و گذراندن وقت در شبکه های اجتماعی مختلف دارند، لذا برای ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان کسب و کار، لازم است نه تنها تیمی قدرتمد وظیفه تولید محتوا در سایت و به روز رسانی آن را بر عهده داشته باشد، بلکه این تیم باید بتواند با شناسایی ذائقه مشتریان، محتوای گرافیکی، تصویری و آموزشی مناسبی را برای شبکه های اجتماعی تولید کرده و فرآیند افزایش عضو در این شبکه ها را به صورت مهندسی شده رصد نماید.

بدین شکل شما نه تنها در جست و جوهای گوگل همواره در صدر بازدیدها قرار خواهید داشت، بلکه ارتباط روزانه شما با مشتریان در شبکه های اجتماعی، وفاداری بین شما و مشتری را افزایش داده و به نهادینه شدن برند کسب و کار شما در ذهن مخاطب کمک شایانی خواهد نمود. در این راستا روش های بازاریابی مبتنی بر شبکه های اجتماعی، تبلیغات پربازده، محتوای متفاوت و خاص، همگی در کنار هم شما را در مسیر جلب مشتریان بیشتر هدایت میکنند.

علاوه بر موارد ذکر شده،  به دلیل بهره گرفتن اکثر افراد از گوشی های هوشمند مبتنی بر اندروید یا سیستم عامل IOS، اپلیکیشن های کاربردی و جذاب فروشگاهی، خبری و خدماتی، باعث تسهیل ارتباط بین شما و مشتریان میشود که در این راستا نیز نه تنها شما را تنها نگذاشته ایم، بلکه تلاش نیروهای متخصص ما بر آن است که ارتباطی تنگاتنگ بین وب سایت، شبکه اجتماعی و اپلیکیشن شما برقرار کرده و مسیر پیشرفت کاری شما را سرعت ببخشیم.

در پایان لازم میدانیم به این نکته اشاره کنیم که تیم ما از روز اول هم قسم شده که از نقطه آغاز تا آخرین لحظه که درخشش کاری شما  در فضای اینترنت رقم خورده، گام به گام در کنار شما بوده و با کمترین هزینه، بیشترین پشتیبانی را از شما داشته باشیم. آرزوی قلبی ما رسیدن به قله افتخار در کسب و کارتان است که به راستی سزاوار آن هستید.

0/5 (0 نظر)
نیاز به مشاوره دارید؟